Spółkę Dynamika stworzyliśmy mając za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi, terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Działając pod własną marką mamy pełną i nieograniczoną możliwość kreowania i realizowania nowatorskich rozwiązań.

Wraz z rozwojem budownictwa mieszkaniowego obserwujemy dynamicznie zwiększające się zapotrzebowanie wspólnot na indywidualne i niestandardowe podejście do ich potrzeb. Uznaliśmy, że przyszłość branży leży w rękach firm, które będą umiały sprostać wysokim wymaganiom zmieniającego się rynku nieruchomości i taki profil działania charakteryzuje naszą firmę. Również nazwa spółki wpisuje się w nurt tych zmian.

Coraz częściej spotykana standaryzacja usług administracyjnych nie sprawdza się w każdym przypadku – nie ma dwóch takich samych wspólnot mieszkaniowych. Wspólnotę tworzą ludzie o różnych wizjach dobrze zarządzanej nieruchomości. Wypadkowa tych oczekiwań wymaga od wspólnoty podjęcia współpracy z firmą, która potrafi te różnice dostrzec i indywidualnie dostosować do nich swoją ofertę.

Realizując usługę zarządzania stawiamy na personalny i partnerski kontakt z każdym właścicielem nieruchomości. Dysponując szeroką wiedzą i doświadczeniem osobiście pomagamy w rozwiązywaniu najbardziej złożonych spraw wspólnoty.

Mobilność i częste wizytacje na terenie obsługiwanych obiektów pozwalają nam w sposób ciągły monitorować stan techniczny, czystość i ujawniające się usterki. Ma to ogromne znaczenie dla kosztów utrzymania nieruchomości i jej estetyki. Optymalizujemy również koszty zarządu nieruchomością wspólną analizując i renegocjując umowy pod kątem rzeczywistych potrzeb nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne oraz deweloperów.